ÇUMRA'DA BAL LİGİ AÇILIŞ PROGRAMI

ÇUMRA'DA BAL LİGİ AÇILIŞ PROGRAMI

Çatalhüyük Çumra Belediye Spor ve Isparta 32 Emre Spor ile oynanan karşılaşma öncesi sezon açılışı programı kapsamında Çumra Durmuş Ali Çalık Şehir Stadyumu’nda çeşitli etkinlikler düzenledi.

Çumra’yı Bölgesel Amatör Liginde temsil eden Çatalhüyük Çumra Belediye Spor evinde ilk maçında Isparta 32 Emre Spor’u 90 +5’te Aybars Tüfekçi’nin golü ile 1 – 0 mağlup etti. Sezonun açılış maçında aldığı galibiyet ile moral bulan Çumra temsilcisinin kulüp yönetimi, teknik ekibi ve futbolcuları maç öncesi ve sonrası soyunma odasını ziyaret eden Çumra Belediye Başkanı Av. Recep Candan’a verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Karşılaşma öncesi ise  BAL ligi açılış programı çerçevesinde Çumra Belediyesi tarafından Durmuş Ali Çalık Şehir Stadyumu’nda çeşitli etkinler düzenlendi. Çumra rehabilitasyon mehteran takımının mehter gösterisi ile başlayan etkinlik Kaşıks ekibinin dans şovları ile devam etti. Karşılaşmayı çok sayıda seyirci takip etti.

“AMACIMIZ GENÇLERE İSTEDİKLERİ İMKANI SUNMAK”

Programın açılış konuşmasını yapan Çumra Belediye Başkanı Av. Recep Candan amaçlarının birçok branşta gençlere istedikleri imkanları verebilmek olduğunu ifade etti. Candan açıklamasında; “Çumra Çatalhüyük Belediye Spor olarak sadece futbol branşında değil diğer birçok branşta da ilçemizi başarılı bir şekilde temsil ediyor. Amacımız Çumra’mızdaki bütün gençlerimizin istediği alanda spor yapabilmesini sağlayıp topluma yararlı birer bireyler olabilmesini amaçlıyoruz. İlçemizde Belediyemiz ile birlikte bu işi başarı ile devam ettiren Çatalhüyük Çumra Belediyespor Kulübümüzün yöneticilerini, teknik ekibini ve sporcularını tebrik ediyorum. Sezon açılışımızın hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyor, Kulübümüze uzun lig maratonunda başarılar diliyorum” diye konuştu.