Başkan Candan Sporcularla İftarda Buluştu

Başkan Candan Sporcularla İftarda Buluştu

Çumra Belediyesi pandeminin sona doğru yaklaşmasıyla özlenen iftar sofralarında vatandaşlarla buluşmaya tekrar başladı. Çumra Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programının bu akşamki konukları Çatalhüyük Çumra Belediyespor bünyesinde spor yapan sporcular oldu.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen iftar programında konuşan Çumra Belediye Başkanı “Av.Recep Candan;” Elhamdülillah bir ramazan ayına daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her akşam başka bir programda Çumra’lı gençlerimizle ve vatandaşlarımızla gerek Belediye Düğün salonumuzda gerekse ev ziyaretlerinde buluşmaya devam ediyoruz. Ramazan-ı Şerifi en güzelde yaşamaya gayret gösteriyoruz. Bu akşamki konuklarımız Çatalhüyük Çumra Belediyespor kulübümüz bünyesinde spor yapan siz değerli genç kardeşlerimiz oldu. Bir çok branşta spor yapan kardeşlerimiz var ve hepinizin başarıyla ayrı ayrı gurur duyuyoruz” dedi. Başkan Candan son olarak Çumra’mız bir spor şehridir bizlerde gençlerimiz  için mevcut spor tesislerimizin kapılarını sonuna kadar açtık ve yenilerini yapmak için çalışmalarımıza aralıksız olarak devam ediyoruz dedi ve Çumra’lı gençlerimizin her daim yanlarında olduklarını ifade etti.

Çumra Belediyesi düğün salonunda düzenlenen iftar programına Çumra Belediye Başkanı Av.Recep Candan’ın yanı sıra Çatalhüyük Çumra Belediyespor Kulübü Bakanı Dt.Gökhan Şahin, Kulüp yöneticileri ve sporcuları katıldı.