ÇUMRA İLÇESİ PROTOKOL LİSTESİ
 KAYMAKAM  HÜSEYİN ECE  4472001
 BELEDİYE BAŞKANI  AV. RECEP CANDAN  4471230
 GARNİZON KOMUTANI  İLHAN DEĞİRMANCI  4471023

ADALET BAKANLIĞI
 CUMHURİYET BAŞSAVCISI  MUSTAFA ER  4472043
 CUMHURİYET SAVCISI  ORHAN YILDIRIM  4472043
 CUMHURİYET SAVCISI  SÜLEYMAN GÖKKAYA  4472043
 CUMHURİYET SAVCISI  MUHAMMET SEFA ÇETİN  4472043
 HAKİM  NESLİHAN KOÇ  4472043
 HAKİM  SÜMEYYE GÖZÜYAŞLI  4472043
 HAKİM  FATİH AYKUL  4472043
 HAKİM  USAME BİLGİN  4472043
 ADLİYE YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ  MUSTAFA ÖZKARAALP  4472043
 SEÇİM MÜDÜRÜ  MURAT KOÇ  4471714
 İCRA MÜDÜRÜ  FATİH YÜCEER  4472044
 NOTER  SÜNBÜL BAYBURTOĞLU  4471695

YÜKSEK ÖĞRENİM KURUMU
 MESLEK YÜKSEK OKUL MÜDÜRÜ  AHMET EŞİTKEN  4475621
 UYGULAMALI BİLİMLER YÜKS. OKUL MÜD.  AHMET EŞİTKEN  4473669
 SEKRETER  MUSTAFA ÖZUĞURLU  4475621
 KREDİ VE YURTLAR KURUMU MÜDÜRÜ  YUSUF VAR  4475757

BAŞBAKANLIK
 İLÇE MÜFTÜSÜ  EKREM AKMANŞEN  4477684

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI
 SOSYAL GÜVENLİK KURUMU MÜDÜRÜ  HATİCE TEKGÜNDÜZ  4473568

AİLE VE SOSYAL POL. BAKANLIĞI
 SOSYAL YARD. DAY. VAKF. MÜD.  MEHMET ALTUNYALDIZ  
 REHABİLİTASYON VE BAKIM MERKEZİ  AHMET KOÇAKER  4475338

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
 İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ  BARIŞ ŞENGÜL  4471181
 İLÇE JANDARMA KOMUTANI  İLHAN DEĞİRMANCI  4472121
 İLÇE YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ  İBRAHİM OĞUZ  4472227
 İLÇE NÜFUS MÜDÜRÜ  HALİL ÜNAL  4471267

MALİYE BAKANLIĞI
 MAL MÜDÜRÜ  MUHAMMED YILDIRIM  4471030
 VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ  KEMAL GÖKBAYRAK  4471552

KÜLTÜR BAKANLIĞI
 HALK KÜTÜPHANE MÜDÜRÜ  İSMAİL DEMİRBAŞ  4472405

ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI
 MEDAŞ İŞLETME BAŞMÜHENDİSLİĞİ  KAMİL KARAKAYA  4472728

ORMAN VE ÇEVRE BAKANLIĞI
 DEVLET SU İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ  BÜLENT ÇINAR  4472400

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
 MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ  MEHMET ALTUNYALDIZ  4471206
 ŞUBE MÜDÜRÜ  MÜMİN BULUT  4471892
 ŞUBE MÜDÜRÜ  VEDAT TOPBAŞ  4471892
 ŞUBE MÜDÜRÜ  ÖZGÜR GEDİKLİ  4471892

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
 KADASTRO ŞEFİ  MUZAFFER MUTLU  2804296
 TAPU MÜDÜRÜ  YÜCEL ÇELİK  2804124

SAĞLIK BAKANLIĞI
 İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ  FAİK SERDAR AYDIN  4472002
 DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ  NİHAT GEDİK  4475001
 1 NOLU SAĞLIK OCAĞI  AHMET SAHAR  4472002
 2 NOLU SAĞLIK OCAĞI  ORHAN AKMAN  4471409
 3 NOLU SAĞLIK OCAĞI  OKTAY HAKYEMEZ  4474745

GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
 İLÇE GIDA,TARIM VE HAYV. MÜDÜRÜ  FATİH DEMİRCİ  4471032
 TOPRAK MAHSÜLLERİ OFİSİ MÜDÜRÜ  MUSTAFA TUNÇ  4471805
 TARIM KREDİ KOOPERATİF MÜDÜRÜ  RUKUYE POLAT  4471153

ULAŞTIRMA BAKANLIĞI
 PTT MÜDÜRÜ  RABİA TEKİN  4471919
 TELEKOM İŞLETME ŞEFİ  SABRİ KUZAY  4471515
 DDY GAR ŞEFİ  MEHMET ALİ AY  4471029

ÇUMRA SULAMA BİRLİKLERİ
 ÇUMRA SULAMA BİR. BAŞKANI  FAHRETTİN ŞAHMAN  4471070
 OVA SULAMA BİR. BAŞKANI  MEHMET ÜZÜM  3895240
 KOSKİ İLÇE MÜDÜRÜ  M. EMİN BÜYÜKMUMCU  4471303

SİYASİ PARTİLER
 ADALET VE KALKINMA PARTİSİ  OSMAN ŞAHİN  4475684
 MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ  RECEP YILDIRIM  
 CUMHURİYET HALK PARTİSİ  ERDOĞAN EREN  4496108
 DEMOKRAT PARTİ  ZEKİ TÜFEKÇİ  4471496
 SAADET PARTİSİ  MEHMET YETİŞ  

BANKALAR
 DENİZBANK MÜDÜRÜ  HAKAN ATAY  4474756
 HALK BANKASI MÜDÜRÜ  YAKUP YURTSEVEN  4471538
 ZİRAAT BANKASI MÜDÜRÜ  ŞENAY BAL  4471816
 GARANTİ BANKASI MÜDÜRÜ  ABDURRAHİM BEY  2213870
 İŞBANKASI MÜDÜRÜ  ORKUN BEY  4474777
 YAPI KREDİ BANKASI MÜDÜRÜ  MEDİNE ÇİFTÇİ  4473180
 VAKIFBANK MÜDÜRÜ  SABRİ BAYSAL  4473474
 TEB BANKASI MÜDÜRÜ  ERKAN ARSLAN  8502040728
 FİNANS BANK MÜDÜRÜ  BÜLENT TÜRKER  4477420

BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
 AK PARTİ  ZEKERİYA DEMİR  0542 593 7840
 AK PARTİ  MUZAFFER KAYA  0532 622 9758
 AK PARTİ  MEHMET KURAL  0507 950 9926
 MHP  MEHMET YAVUZ  0533 356 5692
 AK PARTİ  ÖMER YILDIRIM  0532 322 1259
 AK PARTİ  BEKİR YAŞAR  0532 734 6354
 MHP  HAKKI CAMCI  0546 245 0383
 AK PARTİ  ŞAKİR KAÇAR  0545 724 0400
 AK PARTİ  OSMAN CAN  0542 524 9109
 MHP  MUHİTDİN AYAYDIN  0532 655 4022
 AK PARTİ  AHMET DEMİRAL  0532 495 1556
 AK PARTİ  ZEKİ KURBİ  0543 282 6219
 MHP  ERCAN ATEŞ  0537 268 8109
 AK PARTİ  AHMET GÖKÇE  0544 543 1262
 AK PARTİ  ALİ SUAT ÖZCAN  0542 725 4126
 MHP  FATİH KÜÇÜKMUMCU  0543 691 0919
 AK PARTİ  EMİNE ARSLAN  0541 979 4748
 AK PARTİ  ERDAL KUZAY  0537 207 3252
 MHP  MEVLÜT BARUT  0543 368 3644
 AK PARTİ  YAŞAR SÜRÜCÜ  0532 598 9936
 AK PARTİ  ADEM BİÇİCİ  0536 250 1295
 İYİ PARTİ  MEHMET AL  0543 410 0207
 İYİ PARTİ  MURAT GÖREMEZ  0543 830 4266
 İYİ PARTİ  MEHMET EMİN ESER  0505 707 5056

ODA VE DERNEKLER
 TİCARET ODASI BAŞKANI  METİN KURAL  4471066
 ZİRAAT ODASI BAŞKANI  SÜLEYMAN AKBAŞ  4471047
 ESNAF VE SANT. ODASI BAŞKANI  MUSTAFA ALTUN  4473685
 KIZILAY DENEĞİ BAŞKANI  ÖMER YILDIRIM  4472056
 TÜRK HAVA KURUMU BAŞKANI  AHMET GÜNDÜZ  4473613
 ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANI  HİMMET ÖNAY  4471513
 TAŞIYICILAR KOOP. BAŞKANI  SERKAN MAKİNE  4471298
 MİNİBÜSÇÜLER KOOP. BAŞKANI  MAHİR SERT  4471730

MUHTARLAR
 ABDİTOLU  ADEM ÖZÇARIKÇI  (542) 365-3464
 ADAKALE  GÜRSEL ALGÜL  (544) 743-0077
 ALEMDAR  HASAN DOĞAN  (544) 789-9846
 ALISSA  RAMAZAN BORAN  (546) 680-6366
 ALİBEYHÜYÜĞÜ  SEDATTEİN ÜNAL ŞİMŞEK  (532) 364-3665
 APA  MUAMMER ÇOLAK  (532) 688-3224
 APASARAYCIK  RAMAZAN ÇİMEN  (535) 383-6595
 ARIKÖREN  ZİYA ERDOĞAN  (546) 922-7699
 AVDUL  M.FİKRİ ARI  (544) 732-2382
 AVŞAR  VEHBİ ERDOĞAN  (537) 945-1946
 BAĞLAR  MUSTAFA DURU  (543) 911-1173
 BAKKALBAŞI  KENAN YETİŞ  (543) 204-7799
 BALÇIKHİSAR  ALİ ŞAHİN  (545) 251-4936
 BARAJ  YUSUF ZİYA GÖNEN  (535) 548-5580
 BARDAKÇI  SAİT TUTUMLU  (541) 542-0288
 BEYLERCE  M.SELÇUK TEMEL  (532) 673-4151
 BÜYÜK AŞLAMA  DURAN BULUT  (546) 512-0904
 CİCEK  SÜLEYMAN ÇAKIR  (538) 266-3024
 CUMHURİYET  ABDULLAH TINKIR  (543) 640-7618
 ÇAYBAŞI  MEHMET ALİ GÖÇMEN  (542) 524-9122
 ÇUKURKAVAK  MUSTAFA DEDEOĞLU  (534) 818-8879
 DEDEMOĞLU  ALİ VURGUNER  (537) 642-7075
 DİNEK  SERDAR YAŞAR IŞIK  (543) 834-5830
 DİNEKSARAYI  ADEM METE  (543) 728-4391
 DİNLENDİK  EROL SAYAR  (553) 534-2678
 DOĞANLI  ZÜHTÜ BAKIR  (544) 286-9301
 ERENTEPE  HALİL SAMANCI  (530) 935-1264
 FETHİYE  EROL SERT  (544) 228-1439
 GÖKHÜYÜK  YAŞAR DUR  (546) 729-0851
 GÜVERCİNLİK  ENVER GÜDÜL  (538) 313-7802
 HÜRRİYET  AHMET ATALAY  (530) 466-8220
 İÇERİÇUMRA  METİN SARIKULGA  (538) 952-9239
 İNLİ  İLHAMİ TAPRAMAZ  (535) 201-3451
 İSTİKLAL  HASAN YÖRÜK  (533) 383-1062
 İZZETBEY  ŞEREF KÖSE  (542) 653-6711
 KARKIN  EKREM KARADEMİR  (533) 489-6288
 KUZUCU  NİHAT TEMEL  (539) 730-7531
 KÜÇÜKKÖY  ALİ BARUTÇU  (535) 653-1173
 MEYDAN  ALİ YETİŞEN  (542) 591-3479
 OKÇU  RAMAZAN ÖZBAYRAKÇI  (536) 831-5121
 SEÇME  KADİR ERCAN  (535) 379-9753
 SÜRGÜÇ  RAMAZAN ÖZ  (530) 289-0315
 TAHTALI  RAMAZAN UÇAR  (544) 293-3991
 TAŞAĞIL  YUSUF AKMAN  (546) 468-5216
 TÜRKMENCAMİLİ  ALİ SIĞIRCI  (554) 494-9545
 TÜRKMENKARAHÜYÜK  MEHMET ÇELİK  (507) 550-5821
 UZUNKUYU  BEYTULLAH CİHAN  (545) 534-2714
 ÜÇHÜYÜK  ALİ BAYAM  (541) 302-3195
 ÜRÜNLÜ  MUSA AVCI  (543) 291-6777
 YENİ MAHALLE  H.İBRAHİM İĞDE  (537) 296-5191
 YENİDOĞAN  HASAN HÜSEYİN ŞAŞKIN  (507) 178-0625
 YENİSU  YAKUP DALBUDAK  (542) 619-4121
 YÖRÜKCAMİLİ  ERTAN ÇAKMAK  (505) 027-2445