Perşembe
Parçalı Bulutlu
-8°C | 2°C
Cuma
Parçalı Bulutlu
-4°C | 5°C
Cumartesi
Az Bulutlu
-5°C | 7°C

"Yerel Buluşmalar" programları devam ediyor

Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz 2014 Mahalli İdareler seçimleriden hemen sonra başlattığı geleneği sürdürmeye devam ediyor. Başkan Oğuz İlçe için yapılacak olan tüm yatırımlar için halkla iç içe istişarelerini sürdürmeye devam ediyor ve halkın isteği doğrultusunda ilçenin ihtiyaçlarını yerine getirmeye devame diyor. 

Yerel Buluşmalar programı kapsamında esnaf ziyaretleri, Sivil Toplum Kuruluşları toplantılar, Muhtar toplantıları yanında mahalle ziyaretlerine devam eden Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz; Bardakçı, Bağlar, Hürriyet, Yenidoğan, Bakkalbaşı, Cumhuriyet, Yeni Mahalle, Kuzucu, Büyükaşlama, Dedemoğlu, Karkın mahallelerinden sonra bugünde Alemdar mahallesini ziyaret etti. 

Ziyaretler sırasında konuşan Belediye Başkanı Mehmet Oğuz.,şunları kaydetti;

"2014 mahalli idareler seçimlerinden hemen sonra başladığımız ziyaret ve istişarelerimize devam ediyoruz. Her Hafta ayrı bir mahalle istişare toplantısı herhafta ayrı bir mahallemizi yerinde ziyaret ederek istişarelerimizi sürdüroyuruz. Bu istişareler sonrasında mahallemiz için ilçemiz için ne ihtiyaç öncelikli hizmetimizi o yönde sürdüyoruz. Ayrıca mahalle ziyaretlerimizde mahalle için yaptığımız hizmetleri ve yatırımları yerinde inceliyoruz eksikleri varsa giderilmesi noktasınra çalışmalarımızı başlatıyoruz. 2014 Mahalli idareler seçimlerinde günümüze kadar geride bıraktığımız 3,5 yıl içerisinde elimizin değmediği mahallemiz kalmadı. Merkezi Hükümetimiz, Büyükşehir Belediyemiz ve İlçe Belediyesi olarak İlçemizin uzun yıllarda kanabileceği hizmetleri görev süremiz içerisinde ilçemize kazandırdık. Bu hizmetleri kazandırırken hep istişare ettik etmeyede devam edeceğiz."

Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz'un "Yerel Buluşmalar" programı kapsamında yanında mahalle muhtarı ve Ak Parti Mahalle temsilcisinin yanısıra Belediye birim amirleride yer alıyor. 
Copyrigt © 2014 Çumra Belediyesi | Basın Yayın ve Halkla İlişkiler - Bilgi İşlem