Cuma
Çok Bulutlu
-1°C | 9°C
Cumartesi
Yağışlı
3°C | 9°C
Pazar
Parçalı Bulutlu
4°C | 8°C

“Yerel Buluşmalar” programı

“Yerel Buluşmalar” programı

Çumra Belediye Başkanı Mehmet Oğuz, "Yerel Buluşmalar" programı kapsamında bu hafta Meydan Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi ve Alibeyhüyüğü Mahallesi'ndeki vatandaşlarla bir araya geldi.

Oğuz, Sabah saatlerinde Sultan Abdülhamid Han Bilgehanesinde Meydan Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesiyle bir araya geldi. Öğleden sonra ise rotayı Alibeyhüyüğü Mahallesine çevirdi. Alibeyhüyüğü Konferans salonunda ise Alibeyhüyüğü Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Çumra yatırımlarını ve Mahalle yatırımlarını vatandaşlarla paylaşan ve mahalle sakinlerini dinleyerek sorunları yerinde çözmeye gayret ettiklerini dile getiren Oğuz, şöyle konuştu:

"Her hafta farklı mahallelerimizden temsil yeteneği olan kardeşlerimizi davet edip ilçemize yapılan yatırımları anlatmak, sizlerin gözünden Çumra'ya yapılacak eksiklikleri istişare etmek için istişare toplantılarımızı ve ziyaretlerimizi sürdürüyoruz”

Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz Alibeyhüyüğü Mahallesine 2014 yerel seçimlerinden sonra yapılanların yer aldığı bir videoyu vatandaşlarla paylaştı.

Ayrıca Başkan Oğuz; İlçeye hizmet noktasında Merkezi Hükümet, Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyesi olarak birlikte çalışıyoruz. Bu çalışmalar sırasında en çok karşılaştığımız ifade ise bu yatırımları siz değil şu bakanlık veya büyükşehir yaptı şeklindeydi. Doğru sorunun bu bakanlıklar yıllardır vardı neden yapılmadı olması gerekiyor, seçim zamanında ise büyükşehir buraya çivi bile çakmaz deniliyordu Allah’a şükürler olsun Merkezi Hükümetimizde Büyükşehir Belediyemizde İlçe Belediyesi olarak bizlerde destan yazmaya devam ediyoruz dedi.

Copyrigt © 2014 Çumra Belediyesi | Basın Yayın ve Halkla İlişkiler - Bilgi İşlem