“Sizler bizlere  ailelerinizin emanetisiniz ”

“Sizler bizlere ailelerinizin emanetisiniz ”


Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz , ilçede öğrenim gören üniversite  öğrencileri ile bir araya geldi.

Altınparpark konferans salonunda gerçekleştirilen programda konuşan Başkan Oflaz üniversiteli gençlere hitaben “ Bugün burada siz sevgili gençlerimiz ile birlikte aile olmanın bilinci içerisindeyiz” dedi.

Yeni Eğitim Öğretim Yılı dolayısı ile Çumra Belediyesi  tarafından düzenlenen etkinlikte  üniversiteli gençler ile tanışma ve kaynaşma adı altında buluşan Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz ,  “Aydınlık yarınlarımız olan ilçemizde öğrenim gören üniversiteli gençlerimize bir aile olmanın bilinci ile 'Hoş geldiniz' diyoruz.

Enerjileriniz ve hocalarınızdan alacağınız bilgiler ışığında İnşallah Türkiye’nin ve Çumra'nın geleceğinde de çok önemli yerde olacaksınız . Bizlere ailelerinizin emanetisiniz. Amacımız sizlerin öğretim hayatlarınızda her türlü kolaylığı sağlayarak, zamanı geldiğinde Çumramızda  güzel anılarla ayrılmanızı sağlamaktır. Yeni Eğitim Öğretim yılı hepinize hayırlı olsun” diye konuştu.

Tanışma programının ardından üniversiteli öğrencilere, etkinlik çerçevesinde Çumra’nın turizm değeri olan  Çatalhöyük kazı alanı ve doğal güzelliği ile bilinen obruk gölü tanıtım amaçlı gezdirildi. Öğrenciler kendilerine yönelik bu tür bir sosyal faaliyetin gerçekleştirilmesinde Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz’a teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.