Cuma
Çok Bulutlu
-1°C | 9°C
Cumartesi
Yağışlı
3°C | 9°C
Pazar
Parçalı Bulutlu
4°C | 8°C

Sanayi Esnafı Ziyareti

Sanayi Esnafı Ziyareti

Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz; düzenli ve periyodik bir şekilde esnaf, Mahalle, Hasta ve Yaşlı ziyaretlerinde devam ediyor. Başkan Oğuz’un bugünkü durağı Çumra Sanayi Sitesi oldu.

Çumra Belediye Başkanı Oğuz 2014 yerel seçimlerinden hemen sonra ilk hizmet noktası olarak Çumra Sanayi sitesi olduğunu ifade etti ve Çumra Sanayi sitesi bizim 54 Mahallemizdir dedi.

Ziyaret sırasında vatandaşlarla tek tek sohbet eden Başkan Oğuz yapılan hizmetlerden dolayı vatandaşların memnun olup olmadığını sordu Esnaflardan ise uzun yıllardır Çumra Sanayi sitesi hizmet görmemişti sayenizde ayağımız tozdan çamurdan kurtuldu cevabı belediye Başkanı Oğuz’u memnun etti.

Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz; 54.Mahallemiz olan Çumra Sanayi sitemiz başta olmak üzere ilçemizde bulunan sanayi sitelerimize elimizden geldiğince hizmet etmeye devam ediyoruz dedi.

Çumra Sanayi sitesi ziyaretinde Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz’a Çumra Sanayi sitesi Başkanı Mehmet Göktaş ve Ak Parti Çumra ilçe başkan yardımcıları eşlik etti. 

Copyrigt © 2014 Çumra Belediyesi | Basın Yayın ve Halkla İlişkiler - Bilgi İşlem