Okçu Mahallesinde çalışmalar devam ediyor

Okçu Mahallesinde çalışmalar devam ediyor

Çumra Belediyesi Çumra’nın 53 mahallesinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Yapılan bu çalışmaları mahalle ziyaretleri kapsamında Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz yerinde ziyaret ederek incelemelerine devam ediyor. Başkan Oğuz bu hafta Pazar mesaisini Okçu mahallesine ayırdı ve yapılan çalışmaları inceledi vatandaşlarla buluştu.

 

2014 Mahalli idareler seçimlerinde verilen tüm sözlerin yerine getirildiğini ifade eden başkan Oğuz konuşmasında; büyükşehir yasasıyla birlikte beldenden mahalleye dönüşen bir mahallemiz olan Okçu mahallemizdeyiz. Bizden önceki dönemlerde kanalizasyon çalışması tamamlanmıştı ama yolların asfaltlanması bizim dönemimize kalmıştı Koski ekipleri alt yapı çalışmalarını tamamladı bizde Çumra Belediyesi olarak asfaltlanmasına başladık ve bugün itibariyle asfalt çalışmamızı bitirmiş olduk. Halı sahasını yaptık, Parklarının düzenlemesini yapmıştık, Sağlık Meslek lisemizi de okçu mahallemize yeniden yapılarak taşınmasını sağladık yine Okçu mahallemiz içerisinde Çumra için belki de en önemli bir yatırım Buğday pazarımızın da yapımına devam ediyoruz. Beldeden dönüşen bir mahallemize bu kadar hizmetin kısa bir süre içerisinde yapılıp tamamlanmasından dolayı bizler mutluyuz ayrıca Mahallelimizin de mutlu olması bizler için gurur kaynağı haline gelmiştir. Yapılan hizmetlerin mahallemize hayırlı olmasını dilerim dedi.

 

Okçu Mahalle Muhtarı Ramazan Özbayrakçı; Kısa bir süre içerisinde Halı Sahamızdan, Park ve güvenlik kamerasına, Sağlık Meslek Lisesinden Buğday Pazarına kadar yapılamayacak bir çok hizmetin yapılıp tamamlanması ve hizmete açılmasından dolayı mahallem adına Çumra Belediye Başkanımız Dr.Mehmet Oğuz ve ekibine çok teşekkür ederim dedi.