Cumartesi
Parçalı Bulutlu
3°C | 15°C
Pazar
Az Bulutlu
0°C | 9°C
Pazartesi
Parçalı Bulutlu
-1°C | 10°C

İçeriçumra Mahallesi Prestij Caddeye Kavuşuyor

İçeriçumra Mahallesi Prestij Caddeye Kavuşuyor

2017 yılı içerisinde İçeriçumra ana caddesidne Kanalizasyon ve Su şebekesinin yapılmasının ardından Sıcak asfaltla kaplama yapılacağı kararı alınmıştı. Konya Büyükşehir Belediyesi ekipleri ve Çumra Belediye Başkanı sıcak asfalt yapılması planlanan alanda incelemelerde bulundu.

Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz;

“53 Mahallemizde hizmetlerimize devam ediyoruz. 2018 yılı içerisinde söz verdiğimiz İçeriçumra Ana caddesinin sıcak asfaltla kaplanması için Büyükşehir Belediyemiz ekipleri son tespitlerini ve incelemelerini yaptı. Yolun su ve kanalizasyon hattı yenileme çalışması tamamlandı. Gelecek hafta içerisinde inşallah sıcak asfaltla kaplanması işlemine başlanarak İçeriçumra Prestij ana caddesine kavuşmuş olacak. İlçe Belediyesi olarak ise İçeriçumra mahallemizin kış sezonu içerisinde asfalt alt yapı çalışmaları tamamlanan iç yollarımızda asfaltlama çalışmalarına başlayacağız ve inşallah 2018 yılı içerisinde İçeriçumra mahallemizde bir metre kare asfaltlanmamış yolumuz kalmayacak şekilde planlarımızı ve çalışmalarımız yaptık.” dedi.

Başkan Oğuz; ilçeye yapılan yatırımlar ve katkılardan dolayı Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek başta olmak üzere tüm daire başkanlarına teşekkür etti. 

Copyrigt © 2014 Çumra Belediyesi | Basın Yayın ve Halkla İlişkiler - Bilgi İşlem