Cumartesi
Karla Karışık Yağmur
1°C | 9°C
Pazar
Parçalı Bulutlu
1°C | 8°C
Pazartesi
Karla Karışık Yağmur
2°C | 13°C

Gençlerimizin İlgi Odağı Gençlik Merkezimiz

Gençlerimizin İlgi Odağı Gençlik Merkezimiz

Arsası Çumra Belediyesi tarafından tahsis edilen ve Gençlik Spor Bakanlığı tarafından yapımı tamamlanan Çumra Gençlik Merkezi 28 Ekim 2017 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı toplu açılış töreni ile hizmete açılmıştı. 28 Ekim 2017 yılında hizmete giren Çumra Gençlik Merkezi gençlerin ikinci adresi ve vakitlerini değerlendirdiğini önemli noktalardan biri haline geldi.  

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz; 

Üstat necip Fazıl Kısakürek deyişiyle

Kim var! “ diye seslenilince, sağına ve soluna bakınmadan, fert fert "ben varım! " cevabını verici, her ferdi "benim olmadığım yerde kimse yoktur! " duygusuna sahip bir dava ahlâkını pırıldatıcı bir gençlik... bütün gücümüzle ve bu duyguyla çalışıyoruz her şey bizim Gençliğimiz için dedi.

Başkan Oğuz ayrıca İlçemize kazandırılan tesisin toplam 4200 metrekarelik alan üzerinde kurulan Çumra Gençlik merkezi 3 milyon 476 bin lira değerinde olduğunu ifade etti ve  tesisin Çumra’ya kazandırılması dolayısıyla başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Başbakan Binali Yıldırım, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Faruk Özçelik’e teşekkür etti.

Copyrigt © 2014 Çumra Belediyesi | Basın Yayın ve Halkla İlişkiler - Bilgi İşlem