Doğanlı Mahallesinde yüzler gülüyor

Doğanlı Mahallesinde yüzler gülüyor

Çumra Belediyesi mahallelerde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Mahalle ziyaretleri kapsamında Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz’un bugünkü durağı Çumra’nın Doğanlı mahallesi oldu. Mahalle ziyaretleri kapsamında mahalleli ile sohbet eden başkan Oğuz yapılan çalışmaları da yerinde inceledi.

Başkan Oğuz; Eski adıyla Simi olarak bilene Doğanlı mahallemizdeyiz göreve başladığımız 2014 yılında mahallemize vermiş olduğumuz sözler vardı. Mahallemizin Çumra merkeze ulaşım sorunu olan bir mahallemizdi burası Elhamdülillah bugün Doğanlı – Balçıkhisar  - Gökhüyük – Çumra arası yolumuz genişletilerek asfaltlanması tamamlandı yine Doğanlı – Hadim yolu arası da genişletilerek asfaltlanması tamamlandı. Bugün itibariyle de mahalle iç yollarımızın tamamının asfaltlanması tamamlanmış oldu. Mahalle konağımızı yenilemiştik, Mezarlık Çevre düzenlemesini yapmıştık, Parkımız yapılmıştı yolların asfaltının da tamamlanmasıyla mahallemize vermiş olduğumuz sözleri tamamlamış olduk. Mahalle halkının mutluluğu bizlere daha çok çalışma azmi kazandırıyor ve bizleri gururlandırıyor dedi.

Doğanlı Mahallesine yapılan hizmetlerden dolayı Mahalle halkı Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz ve Hükümetimize teşekkür etti.