Dinek Mahallesine verilen tüm sözler tamamlandı

Dinek Mahallesine verilen tüm sözler tamamlandı


Konya’nın Çumra İlçesine bağlı Dinek Mahallesinde Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz tarafından verilen tüm sözler tamamlandı. Mahalle ziyaretlerine devam eden ve ziyaretler sırasında yatırımları inceleyen Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz’un ilk durağı Yenisu Mahallesi oldu. Yenisu mahallesinde vatandaşlarla hasbihal eden Oğuz ikinci durağı olarak Dinek Mahallesini ziyaret etti. Başkan Oğuz ilk olarak Cuma öncesi mahallede bulunan çocuklarla sohbet etti. Cuma namazı sonrası ise vatandaşlarla sohbet ederek yatırımları inceledi.


Dinek Mahallesinde yapılan çalışmaları inceleyen Başkan Oğuz yapmış olduğu açıklamada;


“Dinek mahallemizdeyiz tarihi Çumra’dan daha eski olan bir mahallemiz eskiden Cumhuriyet döneminde nahiye olarak geçen Konya’nın büyük nahiyelerinden biri büyükşehir yasasından önce belde olan ve şimdi ise Çumra’nın bir mahallesi haline geldi. Son belde belediye başkanı Rafet Avcı aramızda onunda hizmetleri var bizlerde üzerine ilaveler yaparak vermiş olduğumuz tüm sözleri yerine getirdik. Halısahamız tamamlandı, Parkımız tamamlandı, Düğün Salonumuz yenilendi, yollarımız tamamlandı, Güvenlik kameralarımız takıldı. Dinek Mahallemiz Hadim yolu üzerinde bir mahallemiz yolunuz düşerse Ağalar çeşmemizden bir soğuk su içmeyi de ihmal etmeyin” dedi ve yapılan hizmetlerin mahallemize hayırlı olmasını diledi.


Yapılan yatırımlar ve hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz başta olmak üzere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür eden isim ise Dinek Mahalle muhtarı Serdar Çiftçi oldu.