Cuma
Çok Bulutlu
18°C | 31°C
Cumartesi
Parçalı Bulutlu
14°C | 28°C
Pazar
Parçalı Bulutlu
15°C | 29°C

Çumra Yeni Mahalle’de tüm sözler tamamlandı.

Çumra Yeni Mahalle’de tüm sözler tamamlandı.

Çumra Belediyesi mahallelerdeki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz 2014 Mahalli idareler seçimlerinde vermiş olduğu tüm sözleri mahalle mahalle tamamlamaya devam ediyor. Başkan Oğuz’un Mahalle ziyaretleri kapsamında bugünkü durağı Çumra’nın Yeni Mahallesi oldu.

Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz mahalle ziyaretleri sırasında yapılan yatırımları yerinde inceleyip mahalle sakinleriyle sohbet ediyor ve eksik yada yapılması gereken hizmetleri yerinde planlıyor.

Başkan Oğuz; Büyükşehir yasasıyla beraber Çumra 12 merkez mahalleden 53 mahalleye yükseldi. Görevi devraldığımızda henüz merkez mahallelerimizin hizmetleri bitmemişti bugün o merkez mahallerinden biri olan Yeni Mahallemizdeyiz. Bu mahallemizin de görev süremiz öncesinde ne bir kaldırımı vardı nede bir asfalt yapılmış yolu vardı ne de yıllardır beklenen hasret kalınan Doğalgazı vardı. Allah’a hamd olsun Yenidoğan, Baraj, İstiklal ve Yeni Mahallemize de dönemimiz içerisinde doğalgaz gelmiş oldu. Doğalgaz konforuna kavuşan bu mahallelerimizin sokaklarında hem kaldırım hem de asfalt çalışmalarımız yapıldı ve devam ediyor. Bugün Yeni Mahallemizdeyiz inşallah bugünde bu mahallemizin asfaltlama çalışmaları, alt yapı çalışmaları, parkı yapımı ve doğalgazıyla yaşanabilir bir mahalle haline gelmiş oldu dedi.

Başkan Oğuz son olarak 53 mahallemizde de yoğun bir şekilde çalışmalarımız sürüyor ben Yeni Mahalle başta olmak üzere tüm mahallelerimize hayırlı olsun dedi.

Yeni Mahalle yapılan yatırımlar ve çalışmalardan dolayı Başkan Oğuz’a mahalle adına teşekkür eden isim Mahalle Muhtarı Alim Koçak oldu.

Mahalle halkı yapılan hizmetten memnun olduklarını dile getirdi.  

Copyrigt © 2014 Çumra Belediyesi | Basın Yayın ve Halkla İlişkiler - Bilgi İşlem