Çumra şanlı bayrağımızla donatıldı

Çumra şanlı bayrağımızla donatıldı

Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz, her zamanki gibi en gür sesle devletimizin ve askerimizin yanında olduklarını söyledi. Başkan Oflaz, “Mehmetçiklerimize moral vermek ve tek vücut halinde Bahar Kalkanı Harekâtına destek olmak amacıyla ilçemizi şanlı bayrağımız ile donattık.” dedi.


Çumra Belediyesi ilçede bayrak asma seferberliği başlattı. İdlib’deki alçak saldırının ardından belediye tarafından ilçe Türk bayraklarıyla donatıldı.

“ÇUMRA HER ZAMANKİ GİBİ EN GÜR SESİYLE DEVLETİNİN VE ASKERİNİN YANINDADIR”

Belediye ekipleriyle birlikte esnaf ve vatandaşlara bayrak dağıtan Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz, şehit Mehmetçiklerimiz için derin bir üzüntü içerisinde olduklarını söyledi.

Oflaz, “Çumramızda Mehmetçiklerimize moral vermek ve tek vücut halinde Bahar Kalkanı Harekatına destek olmak amacıyla bayrak seferberliği başlattık. Çarşı merkezimizi şanlı bayrağımız ile donattık. Hemşehrilerimize gösterdiği hassasiyetten dolayı teşekkür ediyorum. Çumra her zamanki gibi en gür sesiyle devletinin ve askerinin yanındadır” dedi.


Öte yandan, İdlib’de rejim unsurları tarafından düzenlenen alçak saldırı sonucu şehit düşen Bayram Olgun için Selçuklu İlçesi Tepekent Mahallesi’nde düzenlenen cenaze törenine Çumralı vatandaşlar da yoğun katılım sağladı.  Çumralı vatandaşların cenazeye katılımı için belediyeye ait araçlarla ulaşım imkanı sağlandı.