Perşembe
Parçalı Bulutlu
-8°C | 2°C
Cuma
Parçalı Bulutlu
-4°C | 5°C
Cumartesi
Az Bulutlu
-5°C | 7°C

ÇUMRA’NIN 54.MAHALLESİNDE SON 50 METRE

ÇUMRA’NIN 54.MAHALLESİNDE SON 50 METRE

Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz’un 54. Mahallemiz olarak kabul ettiği 250 bin m2 alan üzerine kurulu 300 esnafın hizmet verdiği Çumra sanayi sitesinde yol çalışmalarında sona gelindi.

Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz ve Ak Parti Çumra İlçe Başkanı Ufuk Yağcılar’ın Çumra sanayi esnafına bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret sırasında konuşan Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz; Verdiğimiz sözlerden biriydi Çumra Sanayi sitemizin yollarını tamamını bitireceğiz diye, Çumra Sanayi sitemizin önceki dönem ücret karşılığında yapalım diye esnafımızla pazarlık yapılırken hiçbir bedel almadan Çumra Belediyesi olarak Meclisten almış olduğumuz kararla Çumra Sanayimizin tamamına ait iç yolarımızda sona geldik son 50 metredeyiz bugün itibariyle tamamlanmış olacak. Geçtiğimiz ay  içerisinde galericiler sitemizin girişi ve sanayiye ulaşan yolumuzu sıcak asfaltla kaplaması yapılmıştı. Esnafımıza istihdam eden ilçemize kazanç verenlere en güzeli yakışır dedik ve görevimizi tamamlamış olduk.

Çumra Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Göktaş ise; 1986 yılında yapılan Çumra sanayimiz 1986 yılından bu zamana kadar hiç bu kadar hizmet almamıştır. Hangi parti olursa olsun hiçbir önemi yok  ama Belediye Başkanımı Mehmet Oğuz geldikten sonra hizmet almaya başladık kendisine çok teşekkür ediyorum. Tamamen yolumuz bitmek üzere son 50 metre kaldı. Sanayiye gelen yolumuzu sıcak asfaltla kapladı, bisiklet yolumuzu yaptı ve en önemlisi de sanayi sitemize yakışır bir şekilde girişe Türk Bayrağımızı dikerek bayrağımızı yüceltti. Belediye Başkanımız Dr.Mehmet Oğuz  ve Ak Parti Başkanımız  Ufuk Yağcılar olmak üzere tüm emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum dedi. 

Copyrigt © 2014 Çumra Belediyesi | Basın Yayın ve Halkla İlişkiler - Bilgi İşlem