Cumartesi
Karla Karışık Yağmur
1°C | 9°C
Pazar
Parçalı Bulutlu
1°C | 8°C
Pazartesi
Karla Karışık Yağmur
2°C | 13°C

Çumra’da Küçükköy Mahallesine verilen tüm sözler yerine getirildi

Çumra’da Küçükköy Mahallesine verilen tüm sözler yerine getirildi

Konya’nın Çumra ilçesine bağlı Küçükköy Mahallesinde 2014 yılı yerel seçimlerinde verilen tüm sözler yerine getirildi. Mahalle ziyaretlerine devam eden Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz’un bugün ki durağı Küçükköy Mahallesi oldu. Başkan Oğuz yapılan yatırımları yerinde inceledi. Başkan Oğuz ziyaret sırasında yapmış olduğu açıklamada;

Dünyada toplu yerleşimin yapıldığı alanlardan birinde Çatalhöyük’ün içinde bulunduğu Küçükköy mahallemizdeyiz M.Ö. 7000 li yıllara dayanan bir tarihi var Konya’da yaşamak, Çumra’da yaşamak ve buraları da birgün mutlaka görmek gerekir. Tarihi mekan Çatalhöyük’e ulaşım sorunumuz vardı Çumra – Küçükköy arası yolumuz 2017 yılı programı içerisinde genişletilerek asfaltlanmasıyla birlikte bu sorun ortadan kalmış oldu. Bu yıl itibariyle de Küçükköy mahallemizin tüm iç yollarının asfaltlanacağını söylemiştik ve bugün itibariyle bu sözümüzde yerine getirmiş olduk. Küçükköy Mahallemizin parkı yapıldı, Halı Sahası yapıldı, önceki dönem mahalle halkı tarafından yapılan düğün salonumuzun eksikleri giderilmiş oldu Mahalle konağımızın inşaatına başlıyoruz inşallah bu yıl içerisinde konağımızda tamamlanmış olacak. Söz verdiğimiz gibi bugünde mahallemizin tüm iç yollarının asfaltlanması tamamlanmış oldu. Mahallemize vermiş olduğumuz sözlerin tamamının yerine getirilmiş olması ve mahalle halkımızın mutluluğu bizlere gurur kaynağı oluyor. Küçükköy Mahallemize hayırlı olsun. İnşallah görev süremiz içerisinde tüm mahallelerimizin iç yollarını da tamamlamış olacağız dedi.

Mahalle adına yapılan hizmetlerden dolayı Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz’a, Büyükşehir Belediye Başkanına ve Hükümetimize teşekkür eden isim Küçükköy Mahalle Muhtarı Ali Barutçu oldu. 

Copyrigt © 2014 Çumra Belediyesi | Basın Yayın ve Halkla İlişkiler - Bilgi İşlem