Cumartesi
Parçalı Bulutlu
3°C | 15°C
Pazar
Az Bulutlu
0°C | 9°C
Pazartesi
Parçalı Bulutlu
-1°C | 10°C

Çumra’da Dolu Dolu bir Ramazan Ayı geçirdik...

Çumra’da Dolu Dolu bir Ramazan Ayı geçirdik...

Çumra’da 4 yıldır devam eden Mahallelerde Ramazan İftarları geleneği bu yılda bozulmadık. Çumra Belediyesi bu Ramazan bir büyükşehir olmak üzere 46 Mahallede iftar programı düzenledi.

Konuyla ilgili olarak Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz; 

2014 Mahalli idareler seçimlerinden hemen sonra başladığımız yerinde yani mahallesinde İftar programları aralıksız olarak devam ediyor. 4 yıldır sürdürdüğümüzü geleneğimizi bu yılda bir büyükşehir belediyesi olarak üzere toplamda 46 mahallemizde iftar programlarımızı düzenleyerek devam ettirerek Dolu Dulu bir Ramazan ayı geçirdik.

Çumra Belediyesi düzenlemiş olduğu iftar programlarında Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek başta olmak üzere Konya milletvekilleri de Çumra’da düzenlenen programlara eşlik ettik. Çumra Belediyesi son iftar programını ise Karkın Mahallesinde düzenledi. Karkın Mahallesinde düzenlenen iftar programına Konya Milletvekili Halil Etyemez, Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz, Ak Parti Çumra İlçe Başkanı Ufuk Yağcılar katıldı.

İftar programında konuşan Konya Milletvekili Halil Etyemez Vatandaşların Ramazan ayını ve Bayramını tebrik ederek 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a büyük bir destek istedi.

Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz ise Karkın Mahallesine yapılan yatırımları anlattı ve yapılan hizmetlerin en büyük destekçisi mimarı olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere güçlü bir meclis için milletvekillerine destek istedi.

Yoğun katılımlarla geçen Çumra Belediyesi Ramazan iftarları programı ilçede ayrı bir manevi hava oluşturarak kaynaşmayı, paylaşmayı ve vatandaşlar arasında küçükten büyüğe herkesle bir birlikteliği sağladı.

Copyrigt © 2014 Çumra Belediyesi | Basın Yayın ve Halkla İlişkiler - Bilgi İşlem