Cumartesi
Karla Karışık Yağmur
1°C | 9°C
Pazar
Parçalı Bulutlu
1°C | 8°C
Pazartesi
Karla Karışık Yağmur
2°C | 13°C

Çumra’da 30 yıllık yol yapılıyor

Çumra’da 30 yıllık yol yapılıyor

Çumra Belediyesi 53 mahallesinde çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Mahalle ziyaretleri kapsamında Sürgüç mahallesini ziyaret eden Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz Sürgüç mahallesinde yapılan çalışmaları da yerinde inceledi.

Ziyaret sırasında Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz; İlçe merkezimize en uzak mahallelerimizden biri olan Sürgüç Mahallemizdeyiz, buranın son olarak ilçe merkezine bağlantı yolunu yapıyoruz. Büyükşehir Belediyemizin yapmış olduğu yollarımız vardı, Karayollarımızın yapmış olduğu yollarımız vardı ve bugünde ilçe belediyesi olarak Türkmenkarahüyük – Sürgüç mahallerimizin arasında olan ve 30 yılı aşkın bir süredir stabilize olan bu yolumuzun ilk kez asfalt yapımı için bismillah dedik inşallah bir hafta gibi kısa bir süre sonra asfaltlamasını yapıp bitirmeyi planlıyoruz. Allah kazadan beladan korusun bu yolumuzla birlikte 53 mahallemizin tüm bağlantı yolları tamamlanmış olacak. Ben hem ilçe belediye personelimize, Büyükşehir Belediyemize, Milletvekillerimize ve İl başkanlığımıza destekleri ve hizmetleri için teşekkür ediyorum dedi.

30 Yıllık bir sorun olan Türkmenkarahüyük – Sürgüç bağlantı yolunun yapımı ve mahalleye yapılan tüm hizmetlerden dolayı Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz’a teşekkür eden isim Sürgüç Mahallesi azası Mevlüt Göz oldu.  

Copyrigt © 2014 Çumra Belediyesi | Basın Yayın ve Halkla İlişkiler - Bilgi İşlem