Cumartesi
Parçalı Bulutlu
3°C | 15°C
Pazar
Az Bulutlu
0°C | 9°C
Pazartesi
Parçalı Bulutlu
-1°C | 10°C

Çumra Belediyesinde Kadro Sevinci

Çumra Belediyesinde Kadro Sevinci

Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz bugün güne Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü hizmet binasında personelle bir araya gelerek başladı. Gündem taşeron işçilerin kadroya geçişi oldu.

Başkan Oğuz konuşmasında;

“2014 yılında göreve geldik ve koşturmaya başladık. Tabi bir tarafta da müteahhit firma vardı, özlük hakları vardı, kıdem tazminatları vardı, bunları firmamı ödeyecek belediyemi ödeyecek derken Allah’a hamd olsun dönemimiz içerisinde tüm haklarımızı alır hale geldik ama bugün itibariyle bunların tamamından kurtulmuş olduk.  Sizlerde diğer kadrolu çalışan mesai arkadaşlarımız gibi insan kaynakları müdürlüğümüz tarafından tüm işlemlerinizi yaptırabileceksiniz. Kadrolu işçi kardeşlerimiz göreve geldiğimiz zamanlarda belki de konuşulmayacak miktarlardaki emekli ikramiyelerini taksitler halinde alıyorlardı şimdi Allah’a şükürler olsun peşin olarak ödüyoruz.

Tarihte yapılmadığı kadar yol yaptık hepinizin eseri, tarihte yapılmadığı kadar park yaptık, tarihte yapılmadığı kadar bina yaptık yani Çumra Belediyesinin 50 yılda yapılan yatırımlardan daha fazlasını dönemimizde hep beraber yaptık. Karayollarımız başta olmak üzere kurumlarımızla beraber çalışarak hizmet ediyoruz kimin için çalışıyoruz kendimiz için çocuklarımız için geleceğimiz için çalışıyoruz.

Bizler Çumra Belediyesi personeli olmaktan Çumra’ya hizmet onur ve gurur duyuyoruz.

Çumra’mıza dönemimiz içerisinde yapılan hizmetlerin hiç birinde benim adım geçmez, bakın önceki dönem belediye başkanlarımızdan Durmuş Ali Çalık Allah rahmet eylesin Çumra stadyumunu ve eski sinema binasını Durmuş ali Çalık yaptırdı diye anılıyor ama o dönemki başkanımız stadyumu Gençlik ve Spor Bakanlığına, sinema binasını Kültür Bakanlığına yaptırdı işte güç bu getirtmek ve yaptırabilmektir. Bizler bu dönemde Merkezi Hükümetten yatırımları getirttik, hem büyükşehir belediyesinden hizmetleri getirttik hem de Çumra Belediyesi olarak hizmetlerimizi yaparak Çumra’da bir destan bir tarih yazdık sizlerle beraber 2014 – 2019 yılları arasında çalışan personeller olarak yaptık. İnşallah amel defterlerimizde açık kalacak” dedi.

Son olarak Çumra Belediyesi personeli taşerona kadro verilmesinden dolayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Binali Yıldırım başta olmak üzere ilk günden bu zamana kadar desteğini bizlerden esirgemeyen Belediye Başkanımız Dr.Mehmet Oğuz’a teşekkür ediyoruz dediler. 

Copyrigt © 2014 Çumra Belediyesi | Basın Yayın ve Halkla İlişkiler - Bilgi İşlem