Çumra Belediyesi’nden İçeriçumraspor  Kulübü’ne takım otobüsü hediyesi

Çumra Belediyesi’nden İçeriçumraspor Kulübü’ne takım otobüsü hediyesi


İlçede spora verdiği desteklerine bir yenisini daha ekleyen Çumra Belediyesi, İçeriçumraspor Kulübü’ne  takım otobüsü hediye etti.

İçeriçumra Mahallesi’nde düzenlenen törene katılan Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz , İçeriçumraspor Kulübü  Başkanı Sinan Yaylacı’ya hediye edilen otobüsün anahtarını taktim etti. Taraftarın ve kulüp yöneticilerinin katıldığı törende konuşan Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz, hedeflerinin  Çumra’da gençleri spora daha da çok teşvik etmek olduğunu söyledi.

“ HEDEFİMİZ KÖTÜ ALIŞKANLIKLARDAN KORUYABİLMEK ”

Başkan Oflaz konuşmasında “ Amacımız İçeriçumraspor Kulübü ve diğer kulüplerimize sahip çıkarak, onlara bir nebzede olsa destek olabilmek. Belediyemizin de imkanları dahilinde elimizden geldiğince sporun ve sporcularımızın yanındayız. İçeriçumraspor kulübümüzün şampiyon olmasıyla birlikte de belediye olarak kulübümüze bir adet otobüs hediye ettik. Bu desteklerimiz ile birlikte ilçemizde hedefimiz, gençlerimizi daha fazla sporun içerisinde tutarak kötü alışkanlıklardan koruyabilmek. Böylelikle birlikte yaşama kültürü gelişen gençlerimiz paydaş olmanın da bilincine varacaktır. İçeriçumra Mahallemiz’de daha fazla gencimizi biz bu otobüse bindirmek istiyoruz.  İçeriçumraspor Kulübümüzde bu hedefle yola çıkmış bir kulübümüzdür. Geçtiğimiz yıl başarılı bir sezon geçiren kulüp yönetimi , teknik heyeti ve futbolcu kardeşlerimi kutluyorum” ifadesini kullandı. 

 

 

Sağlamış olduğu desteklerinden dolayı Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz’a teşekkür eden İçeriçumraspor Kulübü Başkanı Sinan Yaylacı, “ Belediye Başkanımız ve İçeriçumra halkımızın da destekleri ile kulübümüz geçtiğimiz yıl 2. Amatör Kümede namağlup şampiyon olarak 1. Amatör lige yükselme başarısını göstermiştir. Kulübümüzün hedefi mahallemizde ki gençleri spor ile daha fazla buluşturabilmek ve Çumramızın adını başarılarla her platformda duyurabilmektir. Seçimlerin ardından kulübümüze sağladığı katkılarından dolayı Belediye Başkanımız Halit Oflaz’a teşekkür ediyorum” dedi.