Salı
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
12°C | 18°C
Çarşamba
Parçalı Bulutlu
12°C | 19°C
Perşembe
Parçalı Bulutlu
12°C | 21°C

Çumra Belediyesi ailesi iftarda buluştu

Çumra Belediyesi ailesi iftarda buluştu

Belediye Başkanımız Halit Oflaz, Çumra Belediyesi’nde görev yapan personellerimiz ve ailelerinin de katıldığı iftar yemeğinde buluştu. Sırçalı Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen iftar programında tüm Çumra Belediyesi ailesinin aynı sofrada bulunmasından dolayı mutluluk ve kıvanç duyduğunu dile getiren Başkan Oflaz, iftar programında personele yönelik müjdeleri de açıkladı. 
Oflaz konuşmasında “ Her zaman diyorum biz güçlü, mutlu ve güzel bir aileyiz ve hep öyle kalacağız. Bugün burada personelimiz ve aileleri ile birlikte aynı sofrada buluşmanın huzurunu ve gururunu yaşıyorum. Sizlerle aile olmamızın en önemli sebebi sadece aynı çatı altında çalışıyor olmamız değil, Çumramıza hizmet aşkı ve gönül bağı ile bağlı olmamız. Biz bu işin adına ‘ Gönül Belediyeciliği’ diyorsak bu anlayışı tüm personel benimsemeli” dedi.

BAŞKAN OFLAZ’DAN PERSONELE İSE MÜJDELER ÜST ÜSTE GELDİ

Sosyal haklarda yeni düzenlemeler olacağını kaydeden Başkan Oflaz’dan personele müjdeler üst üste geldi . Oflaz; “Yeni dönem ile birlikte personelimizin sosyal haklarında yeni düzenlemeler de olacak. Memur arkadaşlara her ay 350 TL SDS, kadrolu işçi arkadaşların yüzde 6 olan maaş zamları yüzde 10’a çıkarılacak ve taşeron mesasi arkadaşlarımıza geriye dönük verilmeyen sosyal hakları bu aydan başlayarak Bayramda 300 TL, diğer aylarda ise 150 TL olarak ödenecek. Sizlerle birlikte Çumra’ya nasıl hizmet edilir herkese göstereceğiz. Bu hizmeti yaparken de incitmeden güler yüzlülüğü elden bırakmadan yapacağız. Tevazu, samimiyet ve gayret üçlüsü bizim parolamız olacak. Çumramız da inşallah birçok projeyi hayata geçireceğiz. Unutmayın biz belediye olarak aile olursak tüm Çumra da bizim ailemiz olur. Yaklaşan Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum. Sevdikleriniz ile birlikte daha nice nice bayramlar geçirmenizi dilerim. Allah hepinize sağlık, sıhhat versin. Versin ki bu güzel şehrimize birlikte hizmet vermeye devam edelim. Sizleri seviyoruz, Çumra’yı seviyoruz. Hepinize bu davetime katıldığınız için ayrı ayrı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Copyrigt © 2014 Çumra Belediyesi | Basın Yayın ve Halkla İlişkiler - Bilgi İşlem