Cicek Mahallesinin Sorunları Çözüldü

Cicek Mahallesinin Sorunları Çözüldü


Çumra’nın Cicek Mahallesinde yol asfaltlama çalışmaları devam ediyor. 53 Mahalleye sahip olan Çumra’nın en uzak mahallelerinden biri olan Cicek mahallesinin tüm sorunları çözüme kavuştu. Cicek


Mahallesini ziyaret edip, çalışmaları yerinde inceleyen Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz;


“Göreve geldiğimiz günden beri araçlarımız kontak kapatmadan çalışıyoruz çalışamaya da devam edeceğiz Cicek mahallemizdeyiz görev süremiz içerisinde öncelikle 7 bin m² kilitli taş çalışması yapılmıştı ana caddelerinin üzerine ve şuanda ise asfalt ekibimizle buradayız kısa bir süre içerisinde asfalt çalışmamızı tamamlamış olacağız ve Cicek mahallemizde asfaltlanmamış yolumuz kalmayacak. Yıllardır Cicek Mahallemizin içme suyu sorunu vardı Büyükşehir buralara ulaşır mı derken 3 Milyon liralık bir yatırımla bu sorun çözülmüş oldu Cicek mahallemize sonradan dahil olan bir alanımızda elektrik sorunu vardı çözülmüş oldu. Parkıyla, yollarıyla, kilitli taşıyla, su meselesiyle ve elektrik meselesiyle bugün itibariyle Cicek mahallemizde bir sorunun kalmaması bizleri de mahalle halkımızda mutlu ediyor. Muhtarımızın, Meclisimizin, İlçe teşkilatımızın, Büyükşehir Belediyemizin ve Merkezi hükümetimizle birlikte Cicek Mahallemiz Çiçek gibi oldu dedi.


Cicek Mahalle Muhtarı Süleyman Çakır Mahalleye yapılan yatırımlardan dolayı Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz’a Önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı ve Konya Milletvekili Tahir Akyürek’e, Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a ve Cumhurbaşkanımıza teşekkür etti.