Cumartesi
Parçalı Bulutlu
14°C | 28°C
Pazar
Az Bulutlu
15°C | 29°C
Pazartesi
Parçalı Bulutlu
17°C | 31°C

Başkan Oğuz’dan Sürpriz ziyaret

Başkan Oğuz’dan Sürpriz ziyaret

Geçtiğimiz günlerde menfur bir silahlı saldırıya uğrayan Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz’dan Çumra Belediyesi tarafından haftalık olarak gerçekleştirilen birim amirleri toplantısına katılarak birim amirlerine bir ziyaret gerçekleştirdi. Tedavi süreci tamamlanan Başkan Oğuz bugün itibariyle görevine başlamış oldu. 

Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz’un 18 günlük tedavi sürecinde başkanlığa vekalet eden Belediye Meclis Üyesi Enver Güdül; Menfur bir silahlı saldırı sonucu yaralanan Belediye Başkanımız Dr.Mehmet Oğuz’un tedavi süresi içerisinde başkanlığa ben vekalet ettim. Bu süre içerisinde 53 Mahallemize hizmet etmenin zorluklarını bire bir yaşamış oldum. 4,5 yıldır İlçemize büyük hizmetleri olan bu zorlu görevi hakkıyla yerine getiren Belediye Başkanımız Dr.Mehmet Oğuz’a teşekkür ederim. Kendisinin sağlıklı bir şekilde göreve başlamış olması bizleri sevindirdi dedi. 

Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz; Katıldığı birim amirleri toplantısında; Bismillah diyerek kaldığımız yerden göreve tekrar başladık. 18 gün önce Devletimizin malını korumak beytülmali koruduğumuz için menfur bir silahlı saldırıya uğradık ve görevimizden kısa bir süre uzak kaldık. Bugün o kadar mutluyum ki Mevla’ya şükürler olsun sağlıklı bir şekilde görevimizin tekrar başına geçmiş olduk. Geride bıraktığımız süre içerisinde başkanlığa layıkıyla vekaleten Enver Güdül Başkanıma, Başkan yardımcılarımıza ve birim amirlerimize hizmetlerimizi aksatmadan sürdürdüğü için teşekkür ederim. Belediyemizde görev yapan 300 mesai arkadaşımızla 4,5 yıldır Çumra’mıza hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz vermiş olduğumuz sözlerimizin %100’üne yakınını tamamlamış olduk. İlçemize hizmet etmeye de ara vermeden devam edeceği dedi. 

Ziyaret sırasında Belediye Başkanı Oğuz’a eşlik eden Ak Parti Çumra İlçe Başkanı Ufuk Yağcılar ise konuşmasında; Belediye başkanımızın bugün tekrar görevine başlaması bizleri çok sevindirdi. Korkutmuştu bizleri endişelenmiştik böyle bir menfur saldırıyla karşı karşıya kalması Elhamdülillah sağlığı gayet iyi bugün itibariyle görevine tekrar başlamış oldu. İnşallah kaldığı yerden hizmetlerimize devam edeceğiz devam edecek dedi. Yağcılar son olarak belediye başkanımızın karşılaştığı bu menfur saldırı daha öncesinde hakimlerimize, savcılarımıza, doktorlarımıza ve tüm kamu çalışanlarımıza yapıldığını biliyoruz inşallah bu son olur dedi ve Başkan Oğuz nezdinde tüm Çumra’ya geçmiş olsun dileklerini ifade etti.  

Copyrigt © 2014 Çumra Belediyesi | Basın Yayın ve Halkla İlişkiler - Bilgi İşlem