Başkan Oflaz’dan  Şehit Hakan Cila'nın ailesine ziyaret

Başkan Oflaz’dan Şehit Hakan Cila'nın ailesine ziyaret


 

Çumra Belediyesi’nin   gazi ve şehit yakınlarını  , Lise çağındaki gençler ile buluşturduğu proje kapsamında ki ziyaretler devam ediyor.  

 

Çumra Belediye Başkanı Halit Oflaz gençler ile birlikte Şırnak’ta  terör saldırısında şehit olan Hakan  Cila’nın Babası Mustafa Cila ve  ailesini ziyaret etti. Kahraman şehidin aile fertlerine başsağlığı dileklerini ileten Başkan Oflaz, şehit aileleri, gazi ve gazi yakınlarının her zaman yanlarında olduklarını, belediye kapıları ve gönül dünyalarının onlara sonuna kadar açık olduğunu dile getirdi.

 

Lise çağındaki gençler ile şehit ve gazi yakınlarını buluşturduklarını ifade eden Başkan Oflaz,

“ Şehit  Kardeşimiz Hakan Cila’nın  Babası Mustafa Cila abimizi   ziyaret ederek, sabır ve metanet diledik, yanlarında olduğumuzu ifade ettik.  Vatan uğruna toprağa düşen bütün şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, değerli ailelerine ve sevenlerine metanet ve sonsuz sabırlar diliyorum . Şehit ailelerimizin gönlümüzdeki yerleri gerçekten çok farklı ve özeldir, hem belediye kapıları hem de gönül dünyamızın kapıları şehit ailelerine sonuna kadar açıktır. İstedikleri zaman bizimle görüşebilir ve sıkıntılarını iletebilirler . Gazi ve şehit yakını ziyaretlerimiz projesinde de gazilerimiz ve şehit yakınlarımız ile  birebir sohbet eden gençlerimiz milli ve manevi duyguların da pozitif gelişmeler sağlanmakta vatan sevgisi bayrak sevgisi artmaktadır” dedi.