Cuma
Parçalı Bulutlu
1°C | 12°C
Cumartesi
Çok Bulutlu
1°C | 12°C
Pazar
Çok Bulutlu
3°C | 8°C

Arıkören Mahallesinde tüm sözlerimiz tamamlandı

Arıkören Mahallesinde tüm sözlerimiz tamamlandı

Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaretler sırasında mahallede yapılan yatırımları inceleyen başkan Oğuz mahalle halkıyla sohbet edip istekleri ve şikayetlerini dinliyor. Ziyaret Sırasında Cumhurbaşkanımıza ve Milletvekillerimize verilen destekten dolayı mahalle halkına teşekkür eden Oğuz yatırımlar noktasında bir açıklama yaptı.
Başkan Oğuz; “ Arıkören mahallesindeyiz 2014 yılında Beldeden devralmış olduğumuz bir mahalle olan bu alanda belde bütçesiyle yapılamayacak olan işler 4 yıl gibi bir sürede yapılmış oldu. 4 yıl gibi bir süre içerisinde tüm mahallenin kanalizasyonu yapıldı, tüm mahallenin su şebekesi yenilenmiş oldu ve bugün itibariyle üstünün asfalt yapılması da tamamlanmış oldu. Belediyemiz bütçesinden de Halı Sahamız yapılması ve parkların yapılmasıyla Arıkören mahallemize vermiş olduğumuz tüm sözlerde yerine getirilmiş oldu. Mahallemizdeki tüm hizmetlerin bitmesi de mahalle halkımızı da rahatlatmış oldu 53 mahallemizden birisi olan Arıkören mahallemize yapılan tüm hizmetlerin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Arıkören Mahalle muhtarı Ziya Erdoğan; başta Çumra Belediye Başkanımız Dr.Mehmet Oğuz olmak üzere mahallemize hizmetlerinden dolayı büyükşehir belediyemize ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum dedi.
Son olarak Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz; Belediye Meclis Üyemiz, Mahalle Temsilcimiz, Mahalle Muhtarımız ve tüm ilçe teşkilatımızla birlikte Çumra’mıza hizmet etmeye devam ettiklerini söyledi.  

Copyrigt © 2014 Çumra Belediyesi | Basın Yayın ve Halkla İlişkiler - Bilgi İşlem